Op verzoek van het waterschap starten we binnenkort met het plaatsen van grenspalen. Deze zijn bedoeld om, waar mogelijk, de grens van de percelen van het waterschap weer te geven.
We plaatsen deze grenspalen op de kadastrale grens tussen het perceel van het waterschap, en de aangrenzende eigenaar. Ze komen zoveel mogelijk op de hoek- en knikpunten te staan. De grenspaal komt op grond van het waterschap te staan en is ook eigendom van het waterschap. Het is een betonnen paal die ongeveer 80 cm boven de grond uitsteekt en een omtrek heeft van 10x10 cm.
Enige tijd voordat de grenspalen worden geplaatst, geven we de locatie aan met een piketpaaltje. Dit doen we vanaf 3 maart. De grenspaal komt hier tegenaan.
We plaatsen de grenspaal met een kleine mobiele kraan, die in principe altijd vanaf het dijktalud bij de beoogde locatie kan komen.
We starten 10 maart 2025 met het plaatsen van de grenspalen. We beginnen in Waardenburg en werken dan richting het westen (Gorinchem). Dit zal enkele maanden in beslag nemen.
Mocht u hier nog vragen over hebben, neem dan contact op met uw omgevingsmanager.